Projekt&Wycena

Na miejscu, u Klienta!

Spotkanie z Klientem na miejscu i pomiar – istotny etap zamówienia. Koncentrujemy się na rozmowie i uważnie poznajemy Państwa potrzeby i oczekiwania. Służymy pomocą i profesjonalną poradą przy doborze najlepszych rozwiązań rozmieszczenia mebli, wyborze materiałów, systemów itp.Po określeniu co gdzie ma być – wykonujemy pomiary pomieszczenia.Jeśli pozwala na to Państwa czas wykonujemy projekt 3D na żywo. W projekcie 3D na żywo jest możliwość przestawiania szafek dowolnie według warunków technicznych pomieszczenia – dobór i zmiana stylu frontów.Dobór na żywo kolorów frontów, blatów korpusów i pojedynczych elementów.Najlepszym sposobem wyceny jest zrobienie dobrego , przemyślanego projektu mebli oraz wizualizacji 3D w czasie rzeczywistym na miejscu u klienta. Oprócz wizualizacji i projekcji 3d pokażemy faktyczne próbki materiałów które to zastosujemy w danym projekcie . 

Przez Internet!

Projekt z wymiarami i opisem prosimy przesłać na adres biuro@meblejojczuk.com W przypadku kiedy nie posiadają Państwo projektu gotowego do wyceny prosimy o podanie jak największej ilości danych. W szczególności: wymiary zabudowy meblowej lub rzut pomieszczenia oraz informacji odnośnie Państwa oczekiwań. 

Wycena mebla w dużej mierze zależy od przyjętego wariantu materiałowego, wewnętrznego wyposażenia i wymiarów. Ten sam projekt, ale w różnej specyfikacji może znacząco różnić się cenowo. W przypadku braku pewnych informacji potrzebnych do oszacowania kosztów poprosimy Państwa o uzupełnienie tych informacji. 

Wyceniając przez internet mamy nieco ograniczone możliwości w zakresie doboru konkretnych materiałów i kolorów i wycena wtedy może mieć charakter szacunkowy. 

Prosimy, aby Państwo w mailu podawali do siebie telefon kontaktowy.

Wycena po konsultacjach

Aby dokonać wyceny, która będzie w pełni adekwatna do Państwa potrzeb i oczekiwań zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Na miejscu możemy omówić projekt, jego założenia, a także zaproponować rozwiązania dostosowując je do Państwa oczekiwań, w tym również finansowych. 

Dysponujemy próbkami materiałów, wzornikami, pokażemy projekty, realizacje, akcesoria. 

Wycena pod budżet klienta – nowość! 

Wystarczy podać nam przewidywaną kwotę jaką są Państwo w stanie przeznaczyć na meble. Jeśli mamy zaprojektować dla Państwa meble będziemy starali się, aby przyjąć takie parametry zabudowy, które będą mieściły się w zakładanym budżecie. Jeśli bazujemy na gotowym projekcie to w przypadku kiedy wycena przekroczy budżet wskażemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty. 
Czas realizacji mebli 

Czas realizacji zależny jest od wielkości projektu, stopnia skomplikowania oraz zastosowanych w nim materiałów. W pewnych przypadkach możemy mówić o etapowości, gdzie realizacja następuje w kilku etapach. Standardowy czas realizacji to zwykle 4-6 tygodni.